The results of the 2015 Festival are listed below. This is all entries, all categories.

Description Full Name Name Rating Medal
2-D Art, Drawing, Black & White, Elementary Grace Snead Sonshine Christian Academy Good
2-D Art, Drawing, Black & White, Elementary Madison Nordquist Sonshine Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Black & White, Elementary Harlee Kriete Sonshine Christian Academy Good
2-D Art, Drawing, Black & White, Elementary Gabriella Chacin Sunset Christian Academy Superior Silver Medalist
2-D Art, Drawing, Black & White, Elementary Giannina DiFranco Sunset Christian Academy Superior Gold Medalist
2-D Art, Drawing, Black & White, Elementary Abisael Cordero Trinity Christian Academy Good
2-D Art, Drawing, Black & White, Elementary Gabriel Gerena Trinity Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Black & White, Elementary Devinn Oselmo Trinity Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Black & White, Elementary Kaley Hoppenworth Victory Christian Academy Superior Bronze Medalist
2-D Art, Drawing, Black & White, Elementary Gavin Dunn Victory Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Black & White, High Sabrina Yu City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
2-D Art, Drawing, Black & White, High Zohraia Ciquero City of Life Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Black & White, High Matthew Ramlagan City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
2-D Art, Drawing, Black & White, High Genesis Peralta City of Life Christian Academy Good
2-D Art, Drawing, Black & White, High Joshua Velez City of Life Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Black & White, High Bethanie Tibbetts Meadowbrook Academy Superior w/Inv. Bronze Medalist
2-D Art, Drawing, Black & White, High Dalton Cone Meadowbrook Academy Superior
2-D Art, Drawing, Black & White, High Natraun Speed Meadowbrook Academy Good
2-D Art, Drawing, Black & White, High Elora Griffin Meadowbrook Academy Superior
2-D Art, Drawing, Black & White, High Gianna D’Onofrio Meadowbrook Academy Superior w/Inv.
2-D Art, Drawing, Black & White, High Cameron Reilly Meadowbrook Academy Good
2-D Art, Drawing, Black & White, High Sarah Brakenwagon Melody Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Black & White, High Meagan Tuvell Melody Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Black & White, High Alexander MacDonald Trinity Christian Academy Superior
2-D Art, Drawing, Black & White, High Shawn Marshall Victory Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Black & White, Middle Kim Do Abundant Life Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Black & White, Middle Vivian Nguyen Abundant Life Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Black & White, Middle Christian Santiago City of Life Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Black & White, Middle Adi Lyons City of Life Christian Academy Good
2-D Art, Drawing, Black & White, Middle Bianca Clark Gateway Christian Academy Good
2-D Art, Drawing, Black & White, Middle Brenda Cruz Gateway Christian Academy Good
2-D Art, Drawing, Black & White, Middle Alexandra Witkowski Meadowbrook Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
2-D Art, Drawing, Black & White, Middle Jacob Traydon Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
2-D Art, Drawing, Black & White, Middle Julianna Schlabach The Tabernacle Christian School Excellent
2-D Art, Drawing, Black & White, Middle Vanesa Viera The Tabernacle Christian School Good
2-D Art, Drawing, Black & White, Middle Daniela Madrid The Tabernacle Christian School Superior
2-D Art, Drawing, Black & White, Middle Jaydon Hunter Victory Christian Academy Superior w/Inv. Bronze Medalist
2-D Art, Drawing, Color, Elementary Raegan Crawford Abundant Life Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Elementary Bethany Silva Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
2-D Art, Drawing, Color, Elementary Ruth Dorvilus Gateway Christian Academy Good
2-D Art, Drawing, Color, Elementary Chelsea Morgan Gateway Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Elementary Ariana Allen Gateway Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Elementary John Larsen Gateway Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Elementary Destinie King Harvest Time Christian School Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Elementary Christian August Harvest Time Christian School Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Elementary Jose Moya Harvest Time Christian School Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Elementary Isaiah Negron Life Christian Academy Good
2-D Art, Drawing, Color, Elementary MacKenzie Williams Meadowbrook Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Elementary Sonora Keller Melody Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Elementary Madison Cook Sonshine Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Elementary Abigail Marte Sunset Christian Academy Excellent Bronze Medalist
2-D Art, Drawing, Color, Elementary Justin Worley The Tabernacle Christian School Superior Gold Medalist
2-D Art, Drawing, Color, Upper Sabrina Yu City of Life Christian Academy Superior
2-D Art, Drawing, Color, Upper Hannah Moreno City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
2-D Art, Drawing, Color, Upper Joshua Velez City of Life Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Upper Lilith Nalley Harvest Time Christian School Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Upper Destiny Grannis Harvest Time Christian School Good
2-D Art, Drawing, Color, Upper Alondra Matute Harvest Time Christian School Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Upper Cathryn Ring Sonshine Christian Academy Good
2-D Art, Drawing, Color, Upper Billie Mock Sonshine Christian Academy Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Upper Hannah Avis Sonshine Christian Academy Good
2-D Art, Drawing, Color, Upper Marina Maravi The Tabernacle Christian School Excellent
2-D Art, Drawing, Color, Upper Marissa Kempf The Tabernacle Christian School Superior w/Inv. Gold Medalist
2-D Art, Drawing, Color, Upper Christiana Bedros The Tabernacle Christian School Superior w/Inv. Bronze Medalist
2-D Art, Drawing, Color, Upper Abigail Gadiare Trinity Christian Academy Good
2-D Art, Graphic Design, Upper Jessica Otero City of Life Christian Academy Superior Silver Medalist
2-D Art, Graphic Design, Upper Matthew Finlayson City of Life Christian Academy Excellent Bronze Medalist
2-D Art, Graphic Design, Upper Jaden Falu-Mangual The Tabernacle Christian School Superior w/Inv. Gold Medalist
2-D Art, Painting, Abstract, Elementary Natalia Aguiar Abundant Life Christian Academy Excellent
2-D Art, Painting, Abstract, Elementary Abigail Marte Sunset Christian Academy Superior Gold Medalist
2-D Art, Painting, Abstract, Elementary Natalie Rodrigues The Tabernacle Christian School Excellent Bronze Medalist
2-D Art, Painting, Abstract, Elementary Anna Smith The Tabernacle Christian School Superior Silver Medalist
2-D Art, Painting, Abstract, Elementary Julien Crespo Trinity Christian Academy Excellent
2-D Art, Painting, Abstract, Elementary Makayla Huggins Trinity Christian Academy Excellent
2-D Art, Painting, Abstract, Elementary Gabrielle Brown Victory Christian Academy Excellent
2-D Art, Painting, Abstract, High School Olivia Foster City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
2-D Art, Painting, Abstract, High School Erica Ard Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
2-D Art, Painting, Abstract, Middle School Vivian Nguyen Abundant Life Christian Academy Excellent
2-D Art, Painting, Abstract, Middle School Sarah Ribeiro Abundant Life Christian Academy Excellent Bronze Medalist
2-D Art, Painting, Abstract, Middle School Carolene Ribeiro Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
2-D Art, Painting, Abstract, Middle School Samantha Williamson The Tabernacle Christian School Good
2-D Art, Painting, Abstract, Middle School Marissa Kempf The Tabernacle Christian School Superior w/Inv. Gold Medalist
2-D Art, Painting, Realistic, Elementary Madison Nordquist Sonshine Christian Academy Excellent Gold Medalist
2-D Art, Painting, Realistic, Elementary Abigail Fahlgren Sonshine Christian Academy Excellent Silver Medalist
2-D Art, Painting, Realistic, Elementary Cheyanne Townsend Victory Christian Academy Good Bronze Medalist
2-D Art, Painting, Realistic, High School Billimarie Warner Trinity Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
2-D Art, Painting, Realistic, High School Jessica Maples-Foster Trinity Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
2-D Art, Painting, Realistic, Middle School Kim Do Abundant Life Christian Academy Excellent
2-D Art, Painting, Realistic, Middle School Bethany Kruger The Tabernacle Christian School Superior w/Inv.
2-D Art, Painting, Water Color, Elementary D’Asia Smith Gateway Christian Academy Good
2-D Art, Painting, Water Color, Elementary Michael Henry Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
2-D Art, Painting, Water Color, Elementary Isaiah Wade-Lester Gateway Christian Academy Excellent Bronze Medalist
2-D Art, Painting, Water Color, Elementary Evania Torres Gateway Christian Academy Excellent Silver Medalist
2-D Art, Painting, Water Color, Elementary Rachel Dan The Tabernacle Christian School Excellent
2-D Art, Painting, Water Color, Elementary Charla Hooper Trinity Christian Academy Good
2-D Art, Painting, Water Color, High School Anyelis Roman Gateway Christian Academy Good
2-D Art, Painting, Water Color, Middle School Bianca Clark Gateway Christian Academy Excellent
2-D Art, Painting, Water Color, Middle School Alexandra Witkowski Meadowbrook Academy Superior w/Inv.
2-D Art, Painting, Water Color, Middle School Evan Schulz The Tabernacle Christian School Excellent
2-D Art, Painting, Water Color, Middle School Carlie Murphy The Tabernacle Christian School Superior
2-D Art, Painting, Water Color, Middle School Mary Kate Nolan The Tabernacle Christian School Good
3-D Art, Ceramic & Sculpture, Elementary Caleb Swehla Victory Christian Academy Excellent Bronze Medalist
3-D Art, Ceramic & Sculpture, Elementary Gabrielle Brown Victory Christian Academy Superior Gold Medalist
3-D Art, Ceramic & Sculpture, Elementary Gavin Dunn Victory Christian Academy Excellent
3-D Art, Ceramic & Sculpture, Elementary Margaux Pearson Victory Christian Academy Excellent Silver Medalist
3-D Art, Mixed Media, Elementary Hadassah Durante Abundant Life Christian Academy Superior
3-D Art, Mixed Media, Elementary Alison Hiller Abundant Life Christian Academy Good
3-D Art, Mixed Media, Elementary Steven Nguyen Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
3-D Art, Mixed Media, Elementary Tavi Cummings Abundant Life Christian Academy Excellent
3-D Art, Mixed Media, Elementary Dajiah Palmer Gateway Christian Academy Superior Bronze Medalist
3-D Art, Mixed Media, Elementary Kaila Jacobs Gateway Christian Academy Good
3-D Art, Mixed Media, Elementary Khaila Wint Gateway Christian Academy Good
3-D Art, Mixed Media, Elementary Analis Mazo Harvest Time Christian School Superior Bronze Medalist
3-D Art, Mixed Media, Elementary Raymond Webb Harvest Time Christian School Superior
3-D Art, Mixed Media, Elementary Rod Rodriguez Harvest Time Christian School Superior Gold Medalist
3-D Art, Mixed Media, Elementary Gavin Dunn Victory Christian Academy Excellent
3-D Art, Mixed Media, Elementary Maggie King-Melendez Victory Christian Academy Excellent
3-D Art, Mixed Media, High School Rayna Johnston City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
3-D Art, Mixed Media, High School Genesis Peralta City of Life Christian Academy Superior w/Inv.
3-D Art, Mixed Media, High School Olivia Foster City of Life Christian Academy Excellent
3-D Art, Mixed Media, High School Desiree McNeil City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Bronze Medalist
3-D Art, Mixed Media, High School Carra Hefner City of Life Christian Academy Excellent
3-D Art, Mixed Media, High School Phoebe Seitz Victory Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
3-D Art, Mixed Media, Middle School Sarah Ribeiro Abundant Life Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
3-D Art, Mixed Media, Middle School Ethan Rose Abundant Life Christian Academy Excellent
3-D Art, Mixed Media, Middle School Kayla McDowell Abundant Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
3-D Art, Mixed Media, Middle School Vivian Nguyen Abundant Life Christian Academy Superior w/Inv. Bronze Medalist
3-D Art, Mixed Media, Middle School Rashel Razo Abundant Life Christian Academy Excellent
3-D Art, Mixed Media, Middle School Kim Do Abundant Life Christian Academy Excellent
3-D Art, Mixed Media, Middle School Carlie Murphy The Tabernacle Christian School Superior w/Inv.
Bible Memorization, 3rd Grade Dyllon Rattray Abundant Life Christian Academy Superior Bronze Medalist
Bible Memorization, 3rd Grade Tavi Cummings Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Bible Memorization, 3rd Grade Emmy Torbett Sonshine Christian Academy Superior Gold Medalist
Bible Memorization, 3rd Grade Daniel Abreu Trinity Christian Academy Superior
Bible Memorization, 3rd Grade Hannah Vann Trinity Christian Academy Superior
Bible Memorization, 3rd Grade Noah Ennabili Trinity Christian Academy Superior
Bible Memorization, 4th Grade Hunter Perez Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Bible Memorization, 4th Grade Jadyn Delgado Abundant Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Bible Memorization, 4th Grade Hannah Cotterell Gateway Christian Academy Superior Bronze Medalist
Bible Memorization, 4th Grade Mikayla McNish Gateway Christian Academy Superior
Bible Memorization, 4th Grade Khaila Wint Gateway Christian Academy Superior
Bible Memorization, 4th Grade Aislyn Morrow Trinity Christian Academy Superior
Bible Memorization, 5th Grade Gaetanne Lubin Abundant Life Christian Academy Superior
Bible Memorization, 5th Grade Dylan Fox City of Life Christian Academy Superior
Bible Memorization, 5th Grade Marisa Gordon Gateway Christian Academy Superior
Bible Memorization, 5th Grade Adrianna Johnson Gateway Christian Academy Superior
Bible Memorization, 5th Grade Lauren Phillips Sunset Christian Academy Superior
Bible Memorization, 5th Grade Anthony Velazquez Sunset Christian Academy Superior Bronze Medalist
Bible Memorization, 5th Grade Gabrielle Brown Victory Christian Academy Superior Silver Medalist
Bible Memorization, 5th Grade Eunique Ford Victory Christian Academy Superior Gold Medalist
Bible Memorization, Upper Shai-ann Keen Abundant Life Christian Academy Superior
Bible Memorization, Upper Daniel Alexander Abundant Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Bible Memorization, Upper Kathleen Cadet City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Bible Memorization, Upper Malakai Joseph Trinity Christian Academy Superior
Bible Memorization, Upper Marvin Reyes Trinity Christian Academy Superior
Bible Memorization, Upper Amarise Rodriguez Trinity Christian Academy Superior Bronze Medalist
Dance, Step Troupe, Lower Tavi Cummings Abundant Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Step Troupe, Lower Michelle White Abundant Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Step Troupe, Lower Heaven Jones Abundant Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Step Troupe, Lower Gaetanne Lubin Abundant Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Step Troupe, Lower Khadijah Dorlus Abundant Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Urban Solo, Elementary Hunter Perez Abundant Life Christian Academy Excellent Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Mia Smith City of Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Iman Rodriguez City of Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Isabella Pinero City of Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Anthea Alley City of Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Aris Peralta City of Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Whitney Walczak City of Life Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Elijah Kolenda City of Life Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Sofia Siudut City of Life Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Kaitlyn Harkema City of Life Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Jude Smith City of Life Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Valerie Soto City of Life Christian Academy Excellent
Dance, Urban Troupe, Lower Kayla Griffiths City of Life Christian Academy Excellent
Dance, Urban Troupe, Lower Makayla Fox City of Life Christian Academy Excellent
Dance, Urban Troupe, Lower Adam Jimenez One School of the Arts Excellent
Dance, Urban Troupe, Lower Ethan Scott One School of the Arts Excellent
Dance, Urban Troupe, Lower Andrew Tiansay One School of the Arts Excellent
Dance, Urban Troupe, Lower Abigail Fahlgren Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Destiny Doan Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Harlee Kriete Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Chase Chavarria Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Brendan Crews Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Urban Troupe, Lower Madison Cook Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Gracie Fischley City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Khrisally Barrientos City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Genesis Peralta City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Jessica Otero City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Carra Hefner City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Nashaly Rivera City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Desiree McNeil City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Nicole Diaz City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Leilani Blackwell City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Marlisse Lopez City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Abbie Ingram Meadowbrook Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper O’ja James Meadowbrook Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Patience Zinke Meadowbrook Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Kira Murillo Meadowbrook Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Skyla Cates Meadowbrook Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Jordyn Terrell Meadowbrook Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Savannah Patton Meadowbrook Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Meleia Taylor Meadowbrook Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Shannon Fields Meadowbrook Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Zoe Alston Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Logan Martinez Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Lillie Maze Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Dallas Gonzalez Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Aleigha Furman Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Cameron Chavarria Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Carlee Chavarria Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Urban Troupe, Upper Leggarius Johnson Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Worship Solo, Elementary Tavi Cummings Abundant Life Christian Academy Excellent Silver Medalist
Dance, Worship Solo, Elementary Fernanda Gonzalez-Range Ridge Christian Academy Excellent
Dance, Worship Solo, Elementary Arianna Moreira Ridge Christian Academy Excellent
Dance, Worship Solo, Elementary Alana Warren Ridge Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Worship Solo, Elementary Rachel Dan The Tabernacle Christian School Good
Dance, Worship Solo, Elementary Jada Hill Trinity Christian Academy Excellent
Dance, Worship Solo, Elementary Emilie Coffman Victory Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Worship Solo, Elementary Taylor Jemison Victory Christian Academy Excellent
Dance, Worship Solo, Upper Rebecca Rodriguez Abundant Life Christian Academy Good
Dance, Worship Solo, Upper Adi Lyons City of Life Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Dance, Worship Solo, Upper Abbie Ingram Meadowbrook Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Dance, Worship Solo, Upper Brielle Liverman Victory Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Shai-ann Keen Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Eliana Chambers Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Chloee Lamour Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Khadijah Dorlus Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Heaven Jones Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Deborah Durante Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Madison Perez Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Tavi Cummings Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Hadassah Durante Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Sarah Jenkins Bible Truth Ministries Academy Excellent
Dance, Worship Troupe, Lower Deborah Dean Bible Truth Ministries Academy Excellent
Dance, Worship Troupe, Lower Eboni Thompson Bible Truth Ministries Academy Excellent
Dance, Worship Troupe, Lower Maresha Thompson Bible Truth Ministries Academy Excellent
Dance, Worship Troupe, Lower Emma Lytle City of Life Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Hazel Rodriguez City of Life Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Naomi Cassagnol Foundations Academies Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Jasmine Cooley Foundations Academies Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Marissa Bailey Foundations Academies Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Savannah Mumford Foundations Academies Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Lorrin Mumford Foundations Academies Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Chloe Crews Sonshine Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Abigail Fahlgren Sonshine Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Alicia Gonzalez Sonshine Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Harlee Kriete Sonshine Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Kaitlyn Malott Sonshine Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Holly Cassata Sonshine Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Madison Cook Sonshine Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Abigail Mejias Sonshine Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Mia Sanchez Sunset Christian Academy Superior Bronze Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Nicole Quimi Sunset Christian Academy Superior Bronze Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Lauren Phillips Sunset Christian Academy Superior Bronze Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Alejandra Soriano Sunset Christian Academy Superior Bronze Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Helena Valdovinos Sunset Christian Academy Superior Bronze Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Angelina Sarduy Sunset Christian Academy Superior Bronze Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower MacKenzie Morasse Trinity Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Taelor Edwards Trinity Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Angelica Delgado Trinity Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Ahmeia Jay Trinity Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Sarah Barrett Trinity Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Mackenzie Shasteen Trinity Christian Academy Superior
Dance, Worship Troupe, Lower Aislyn Morrow Trinity Christian Academy Excellent
Dance, Worship Troupe, Lower Jada Hill Trinity Christian Academy Excellent
Dance, Worship Troupe, Lower Sarah Lewis Victory Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Vanessa Jones Victory Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Emilie Coffman Victory Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Lauren Gilmore Victory Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Margaux Pearson Victory Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower A’junique Ford Victory Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Gabrielle Brown Victory Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Erika Ignacio Victory Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Worship Troupe, Lower Eunique Ford Victory Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Worship Troupe, Upper Gianni Gotay City of Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Worship Troupe, Upper Alynah Pagan City of Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Dance, Worship Troupe, Upper Katie Cataldo Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Worship Troupe, Upper Rebecca Bowen Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Dance, Worship Troupe, Upper Gabby Tapley Sonshine Christian Academy Superior Bronze Medalist
Dance, Worship Troupe, Upper Carlee Chavarria Sonshine Christian Academy Superior Bronze Medalist
Dance, Worship Troupe, Upper Sierra Rivera Trinity Christian Academy Excellent
Dance, Worship Troupe, Upper Destiny Jeffcoat Trinity Christian Academy Excellent
Dance, Worship Troupe, Upper Jasmin Vega Trinity Christian Academy Excellent
Dance, Worship Troupe, Upper JodiAnn Taylor Trinity Christian Academy Excellent
Dance, Worship Troupe, Upper Dahlia Porter Trinity Christian Academy Excellent
Dance, Worship Troupe, Upper Mashante Jay Trinity Christian Academy Excellent
Dance, Worship Troupe, Upper Sydney Chapman Trinity Christian Academy Excellent
Drama Ensemble, Lower Marissa Bailey Foundations Academies Superior Bronze Medalist
Drama Ensemble, Lower Jasmine Cooley Foundations Academies Superior Bronze Medalist
Drama Ensemble, Lower Naomi Cassagnol Foundations Academies Superior Bronze Medalist
Drama Ensemble, Lower Lorrin Mumford Foundations Academies Superior Bronze Medalist
Drama Ensemble, Lower Kierra Barnett Melody Christian Academy Superior Silver Medalist
Drama Ensemble, Lower Isabella Baldwin Melody Christian Academy Superior Silver Medalist
Drama Ensemble, Lower Sophia Baldwin Melody Christian Academy Superior Silver Medalist
Drama Ensemble, Lower Cameron Chavarria Sonshine Christian Academy Superior Gold Medalist
Drama Ensemble, Lower Rebecca Bowen Sonshine Christian Academy Superior Gold Medalist
Drama Ensemble, Lower Aleigha Furman Sonshine Christian Academy Superior Gold Medalist
Drama Ensemble, Lower Patrick Connors Sonshine Christian Academy Superior Gold Medalist
Drama Ensemble, Lower Abigail McRae Sonshine Christian Academy Superior Gold Medalist
Drama Ensemble, Upper Cody Flowers Meadowbrook Academy Superior w/Inv. Bronze Medalist
Drama Ensemble, Upper Zackry Meggs Meadowbrook Academy Superior w/Inv. Bronze Medalist
Drama Ensemble, Upper Savanna Sutkowski Meadowbrook Academy Superior w/Inv. Bronze Medalist
Drama Ensemble, Upper Naomi Sammy Meadowbrook Academy Superior w/Inv. Bronze Medalist
Drama Ensemble, Upper Aaron Santos Meadowbrook Academy Superior w/Inv. Bronze Medalist
Drama Ensemble, Upper Bradley Tibbetts Meadowbrook Academy Superior w/Inv. Bronze Medalist
Drama Ensemble, Upper Skyla Cates Meadowbrook Academy Superior Bronze Medalist
Drama Ensemble, Upper Rileigh Amorginos Meadowbrook Academy Superior Bronze Medalist
Drama Ensemble, Upper Nathan Staub Meadowbrook Academy Superior Bronze Medalist
Drama Ensemble, Upper Sierra Cook Meadowbrook Academy Superior Bronze Medalist
Drama Ensemble, Upper April Arnett Meadowbrook Academy Superior Bronze Medalist
Drama Ensemble, Upper Dylan Panzer Meadowbrook Academy Superior
Drama Ensemble, Upper Nathan Staub Meadowbrook Academy Superior
Drama Ensemble, Upper Zane Johnson Melody Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama Ensemble, Upper Briana Hofer Melody Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama Ensemble, Upper Jo Anna Barnett Melody Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama Ensemble, Upper Morgan Martin Melody Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama Ensemble, Upper Dylann Hofer Melody Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama Ensemble, Upper Hailey Baker Melody Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama Ensemble, Upper Meagan Tuvell Melody Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama Ensemble, Upper Erin Barber Melody Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama Ensemble, Upper Meghan Barber Melody Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama Ensemble, Upper Carlee Chavarria Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama Ensemble, Upper Bradley Milton Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama Ensemble, Upper Sarah Coltrane Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama Ensemble, Upper Erica Ard Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama Ensemble, Upper Katherine Connors Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama Ensemble, Upper Zachary Bell Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama Solo, Elementary Jacob Stewart Meadowbrook Academy Excellent Bronze Medalist
Drama Solo, Elementary Nicholas Kelty Meadowbrook Academy Excellent Silver Medalist
Drama Solo, Elementary Abigail Clark The Tabernacle Christian School Superior Gold Medalist
Drama Solo, Upper Madison Perez Abundant Life Christian Academy Excellent
Drama Solo, Upper Desiree Cone Meadowbrook Academy Excellent
Drama Solo, Upper Jordyn Terrell Meadowbrook Academy Excellent
Drama Solo, Upper Dylan Panzer Meadowbrook Academy Excellent
Drama Solo, Upper Aaron Santos Meadowbrook Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama Solo, Upper Jocelyn Valencia Meadowbrook Academy Superior w/Inv. Bronze Medalist
Drama Solo, Upper Casie Hoffman Meadowbrook Academy Superior Silver Medalist
Drama Solo, Upper Erin Barber Melody Christian Academy Superior
Drama Solo, Upper Sarah Coltrane Sonshine Christian Academy Superior
Drama, Human Video, Large, Lower Arianna Moreira Ridge Christian Academy Superior Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Daylon Cardwell Ridge Christian Academy Superior Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Paola Garcia Ridge Christian Academy Superior Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Nathan Neely Ridge Christian Academy Superior Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Alana Warren Ridge Christian Academy Superior Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Fernanda Gonzalez-Range Ridge Christian Academy Superior Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Daniela Larin Ridge Christian Academy Superior Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Dariel Santana Ridge Christian Academy Superior Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Patrick Connors Sonshine Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Joshua Cicero Sonshine Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Schad Johns Sonshine Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Colby Tuttle Sonshine Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Rebecca Bowen Sonshine Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Katie Cataldo Sonshine Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Makenzie Kriete Sonshine Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower John Gonzalez Sonshine Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Logan Martinez Sonshine Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Abigail McRae Sonshine Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Amaris Roman The Tabernacle Christian School Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Ameleah Johnson The Tabernacle Christian School Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Rachel Dan The Tabernacle Christian School Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Megan Dever The Tabernacle Christian School Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Mariela Cheno The Tabernacle Christian School Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower MaKenzie Hardy The Tabernacle Christian School Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Mikalah Johnson The Tabernacle Christian School Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Brooke Carlson The Tabernacle Christian School Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Mary Kate Nolan The Tabernacle Christian School Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Anna Smith The Tabernacle Christian School Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Daniela Madrid The Tabernacle Christian School Excellent Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Bella Torres The Tabernacle Christian School Excellent Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Marina Maravi The Tabernacle Christian School Excellent Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Aaliyah Hirt The Tabernacle Christian School Excellent Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Zane Shriver The Tabernacle Christian School Excellent Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Evan Schulz The Tabernacle Christian School Excellent Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Grace Weichert The Tabernacle Christian School Excellent Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Alayna Montgomery The Tabernacle Christian School Excellent Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Peyton Barfield The Tabernacle Christian School Excellent Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Rosana Viera The Tabernacle Christian School Excellent Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Derek Acevedo Trinity Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Jada Hill Trinity Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Jose Crespo Trinity Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower William Manzano Trinity Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Victoria Arroyo Trinity Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Mashante Jay Trinity Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Jocelyn Torres Trinity Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Nehemiah Vann Trinity Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Aryana Vazquez Trinity Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Julien Crespo Trinity Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Lower Ja’Nya Jones Victory Christian Academy Superior Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Nina Arnold Victory Christian Academy Superior Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Kaytlynn Curry Victory Christian Academy Superior Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Desiree Motola Victory Christian Academy Superior Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Faith Murphy Victory Christian Academy Superior Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Brielle Liverman Victory Christian Academy Superior Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Jazi Riley Victory Christian Academy Superior Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Shayley Burroughs Victory Christian Academy Superior Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Emersyn Jones Victory Christian Academy Superior Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Lower Ethan Whittaker Victory Christian Academy Superior Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Wesley VanMatre Gateway Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Upper Kayla Kinch Gateway Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Upper Rachel Cody Gateway Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Upper Trinity White Gateway Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Upper Brenda Cruz Gateway Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Upper Sarah Aledo-Cubano Gateway Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Upper Brenda Rios Gateway Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Upper Anyelis Roman Gateway Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Upper Hilda Parrilla Gateway Christian Academy Excellent
Drama, Human Video, Large, Upper Meagan Tuvell Melody Christian Academy Superior Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Zane Johnson Melody Christian Academy Superior Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Dylann Hofer Melody Christian Academy Superior Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Hailey Baker Melody Christian Academy Superior Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Jo Anna Barnett Melody Christian Academy Superior Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Sarah Brakenwagon Melody Christian Academy Superior Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Briana Hofer Melody Christian Academy Superior Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Meghan Barber Melody Christian Academy Superior Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Morgan Martin Melody Christian Academy Superior Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Colby Richardson Melody Christian Academy Superior Bronze Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Marieanne Termini Ridge Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Emily Combs Ridge Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Danay Spencer Ridge Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Alex Pena Ridge Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Ethan Hinson Ridge Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Joseph Hernandez Ridge Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Paige Kaser Ridge Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Alisha Martinez Ridge Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Alessandria Moore Ridge Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Lauryn Neely Ridge Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Summer Grogan Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Jared Gonzalez Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Greg Holton Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Erica Ard Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Zachary Bell Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Sarah Coltrane Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Morgan Howard Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Bradley Milton Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Laney Farris Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Drama, Human Video, Large, Upper Zoe Alston Sonshine Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Geography Bee Tatianna Mondesir Abundant Life Christian Academy Excellent
Geography Bee Luis Cornier Gateway Christian Academy Excellent
Geography Bee Wesley VanMatre Gateway Christian Academy Superior Bronze Medalist
Geography Bee Praval Ghanta Harvest Time Christian School Excellent
Geography Bee Christian August Harvest Time Christian School Excellent
Geography Bee Patrick Connors Sonshine Christian Academy Excellent
Geography Bee Joshua Cicero Sonshine Christian Academy Superior Gold Medalist
Geography Bee Jacob Hepler The Tabernacle Christian School Superior Silver Medalist
Geography Bee Megan Dever The Tabernacle Christian School Excellent
Instrumental Ensemble, Large, Lower Nathaniel Cuello Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Large, Lower Sarah Aledo-Cubano Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Large, Lower Hilda Parrilla Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Large, Lower Misael Galvao Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Large, Lower Brenda Cruz Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Large, Lower Larysa Menendez Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Large, Lower Joseph Goetz Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Large, Lower Wesley VanMatre Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Danielle Reid Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Wesley VanMatre Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Evania Torres Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Larysa Menendez Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Trinity White Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Sarah Aledo-Cubano Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Luis Cornier Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Bianca Clark Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Brenda Cruz Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Jonatan Torres Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Misael Galvao Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Joseph Goetz Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Rachel Cody Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Michael Dominguez Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Nathaniel Cuello Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Donoven Gunter Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Orchestra, Lower Hilda Parrilla Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Small, Lower Misael Galvao Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Small, Lower Nathaniel Cuello Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Small, Lower Donoven Gunter Gateway Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Small, Upper Alayna Montgomery The Tabernacle Christian School Excellent Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Small, Upper Rosana Viera The Tabernacle Christian School Excellent Gold Medalist
Instrumental Ensemble, Small, Upper Gabriel Clark The Tabernacle Christian School Excellent Gold Medalist
Instrumental Percussion Ensemble, Elementary Marissa Bailey Foundations Academies Excellent Gold Medalist
Instrumental Percussion Ensemble, Elementary Naomi Cassagnol Foundations Academies Excellent Gold Medalist
Instrumental Percussion Ensemble, Elementary Lorrin Mumford Foundations Academies Excellent Gold Medalist
Instrumental Percussion Ensemble, Elementary Savannah Mumford Foundations Academies Excellent Gold Medalist
Instrumental Percussion Ensemble, Elementary Jasmine Cooley Foundations Academies Excellent Gold Medalist
Instrumental Percussion Ensemble, Elementary Damonte Jackson Harvest Time Christian School Excellent Silver Medalist
Instrumental Percussion Ensemble, Elementary Collin Manalli Harvest Time Christian School Excellent Silver Medalist
Instrumental Percussion Ensemble, Elementary Biogo Matute Harvest Time Christian School Excellent Silver Medalist
Instrumental Percussion Ensemble, Elementary Javon Clark Harvest Time Christian School Excellent Silver Medalist
Instrumental Percussion Ensemble, Elementary Curtis Shrader Harvest Time Christian School Excellent Silver Medalist
Instrumental Percussion Ensemble, Upper Dylann Hofer Melody Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Instrumental Percussion Ensemble, Upper Zedekiah Ross Melody Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Instrumental Percussion Solo, Elementary Misael Galvao Gateway Christian Academy Excellent Silver Medalist
Instrumental Percussion Solo, Elementary Justin Worley The Tabernacle Christian School Superior Gold Medalist
Instrumental Percussion Solo, Elementary Ryan Storo The Tabernacle Christian School Excellent Bronze Medalist
Instrumental Percussion Solo, Elementary William Manzano Trinity Christian Academy Good
Instrumental Percussion Solo, Upper Michael Wiley Beacon of Hope Christian School Superior w/Inv. Gold Medalist
Instrumental Percussion Solo, Upper Nathaniel Cuello Gateway Christian Academy Excellent
Instrumental Percussion Solo, Upper Dylann Hofer Melody Christian Academy Superior Bronze Medalist
Instrumental Percussion Solo, Upper Zedekiah Ross Melody Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Instrumental Percussion Solo, Upper Gabriel Clark The Tabernacle Christian School Excellent
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Elementary Daniel Zuluaga Harvest Time Christian School Excellent
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Elementary Jarrett Knott Meadowbrook Academy Superior Silver Medalist
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Elementary Adrian Gomez Sunset Christian Academy Superior Bronze Medalist
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Elementary Anna Smith The Tabernacle Christian School Excellent
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Elementary Emilie Coffman Victory Christian Academy Superior Gold Medalist
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Upper Sarah Jenkins Bible Truth Ministries Academy Excellent
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Upper Abigail Dean Bible Truth Ministries Academy Excellent
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Upper Trinity White Gateway Christian Academy Superior w/Inv.
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Upper Alexis Moore Harvest Time Christian School Excellent
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Upper Aaron Valenzuela Life Christian Academy Excellent
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Upper Naomi Sammy Meadowbrook Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Upper Abbie Ingram Meadowbrook Academy Excellent
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Upper Nicole Hirt The Tabernacle Christian School Superior w/Inv. Gold Medalist
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Upper Aaliyah Hirt The Tabernacle Christian School Excellent Bronze Medalist
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Upper Samantha Storo The Tabernacle Christian School Good
Instrumental Piano/Keyboard Solo, Upper Christa Harding The Tabernacle Christian School Excellent
Instrumental Solo, Elementary Larysa Menendez Gateway Christian Academy Good
Instrumental Solo, Elementary John Larsen Gateway Christian Academy Excellent Silver Medalist
Instrumental Solo, Elementary Abigail Clark The Tabernacle Christian School Excellent Gold Medalist
Instrumental Solo, Elementary Mariela Cheno The Tabernacle Christian School Good
Instrumental Solo, Elementary Caleb Swehla Victory Christian Academy Good Bronze Medalist
Instrumental Solo, Junior (6-8) Laurie Hilerio City of Life Christian Academy Excellent Gold Medalist
Instrumental Solo, Junior (6-8) Yvelisse Negron City of Life Christian Academy Good
Instrumental Solo, Junior (6-8) Wesley VanMatre Gateway Christian Academy Excellent Silver Medalist
Instrumental Solo, Junior (6-8) Brooke Carlson The Tabernacle Christian School Good
Instrumental Solo, Junior (6-8) Marissa Kempf The Tabernacle Christian School Excellent Bronze Medalist
Instrumental Solo, Senior (9-12) Colton Pettway Beacon of Hope Christian School Superior w/Inv. Gold Medalist
Math Olympics, 10th Grade Amy Cadet City of Life Christian Academy Good
Math Olympics, 10th Grade Chester Cooper City of Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Math Olympics, 10th Grade Hannah Martin Meadowbrook Academy Superior Bronze Medalist
Math Olympics, 10th Grade Jason Baxley Meadowbrook Academy Good
Math Olympics, 10th Grade Dylan Stevens Meadowbrook Academy Superior Silver Medalist
Math Olympics, 10th Grade Frank Bartolotta Trinity Christian Academy Excellent
Math Olympics, 10th Grade Jordan Shasteen Trinity Christian Academy Good
Math Olympics, 11th Grade Anyelis Roman Gateway Christian Academy Good
Math Olympics, 11th Grade Casie Hoffman Meadowbrook Academy Superior Silver Medalist
Math Olympics, 11th Grade Jonathan Wilson Meadowbrook Academy Good Bronze Medalist
Math Olympics, 11th Grade Dalton Cone Meadowbrook Academy Good
Math Olympics, 11th Grade Jennifer Milord Trinity Christian Academy Superior Gold Medalist
Math Olympics, 12th Grade Marie Blackwell City of Life Christian Academy Good Bronze Medalist
Math Olympics, 12th Grade Noah Staub Meadowbrook Academy Good
Math Olympics, 12th Grade Emma Skiba Meadowbrook Academy Excellent Silver Medalist
Math Olympics, 12th Grade Jimmy Rouse Meadowbrook Academy Good
Math Olympics, 12th Grade Jeffrey Embler Melody Christian Academy Good
Math Olympics, 12th Grade Abby Barker Melody Christian Academy Superior Gold Medalist
Math Olympics, 3rd Grade Micah Williams Abundant Life Christian Academy Superior
Math Olympics, 3rd Grade Laurie Anne Cadet City of Life Christian Academy Excellent
Math Olympics, 3rd Grade Isabella Sical City of Life Christian Academy Excellent
Math Olympics, 3rd Grade Annabella Fiallos City of Life Christian Academy Excellent
Math Olympics, 3rd Grade Lauren Menendez Gateway Christian Academy Excellent
Math Olympics, 3rd Grade Daniel Zuluaga Harvest Time Christian School Superior Silver Medalist
Math Olympics, 3rd Grade Roman Rodriguez Harvest Time Christian School Good
Math Olympics, 3rd Grade Aidan Hoffman Meadowbrook Academy Excellent
Math Olympics, 3rd Grade Connor Hallermeier Meadowbrook Academy Superior Bronze Medalist
Math Olympics, 3rd Grade Ayden Gwin Meadowbrook Academy Superior Gold Medalist
Math Olympics, 3rd Grade Chase Chavarria Sonshine Christian Academy Excellent
Math Olympics, 3rd Grade Chloe Crews Sonshine Christian Academy Superior
Math Olympics, 3rd Grade Abigail Marte Sunset Christian Academy Good
Math Olympics, 3rd Grade Angelina Manzano Sunset Christian Academy Good
Math Olympics, 3rd Grade Daniel Abreu Trinity Christian Academy N/A
Math Olympics, 3rd Grade Noah Ennabili Trinity Christian Academy Excellent
Math Olympics, 3rd Grade Victoria Mora Victory Christian Academy Excellent
Math Olympics, 4th Grade Chloee Lamour Abundant Life Christian Academy Excellent
Math Olympics, 4th Grade Reanna Alincy Abundant Life Christian Academy Superior
Math Olympics, 4th Grade Moises Hernandez City of Life Christian Academy Excellent
Math Olympics, 4th Grade Joseph Serrano City of Life Christian Academy Excellent
Math Olympics, 4th Grade Samantha Esther Theus City of Life Christian Academy Superior
Math Olympics, 4th Grade Savannah Mumford Foundations Academies Excellent
Math Olympics, 4th Grade Kaila Jacobs Gateway Christian Academy Excellent
Math Olympics, 4th Grade Hannah Cotterell Gateway Christian Academy Excellent
Math Olympics, 4th Grade Dajah Cassie Gateway Christian Academy Excellent
Math Olympics, 4th Grade Josue Aledo-Cubano Gateway Christian Academy N/A
Math Olympics, 4th Grade Taylor Baker Meadowbrook Academy Excellent
Math Olympics, 4th Grade Ella Forte Meadowbrook Academy Superior
Math Olympics, 4th Grade Alexandria McCleary Meadowbrook Academy Excellent
Math Olympics, 4th Grade Sophia Baldwin Melody Christian Academy Superior
Math Olympics, 4th Grade Kierra Barnett Melody Christian Academy Superior Bronze Medalist
Math Olympics, 4th Grade Noah Kushner One School of the Arts Superior Silver Medalist
Math Olympics, 4th Grade Spencer Payne One School of the Arts Superior Gold Medalist
Math Olympics, 4th Grade Luke Kelly One School of the Arts Excellent
Math Olympics, 4th Grade Alicia Gonzalez Sonshine Christian Academy Superior
Math Olympics, 4th Grade Blaze Gonzalez Sonshine Christian Academy Excellent
Math Olympics, 4th Grade Brandon Grogan Sonshine Christian Academy Excellent
Math Olympics, 4th Grade Dawson Ramos Sunset Christian Academy Good
Math Olympics, 4th Grade Quincy Freeman Sunset Christian Academy N/A
Math Olympics, 4th Grade Zachary Smith Trinity Christian Academy Excellent
Math Olympics, 4th Grade Micah Lewis Victory Christian Academy Good
Math Olympics, 5th Grade Anthony Crawford Abundant Life Christian Academy Superior
Math Olympics, 5th Grade Dimitri Bernadotte Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Math Olympics, 5th Grade Kensley Marvin Cadet City of Life Christian Academy Excellent
Math Olympics, 5th Grade Makayla Fox City of Life Christian Academy Good
Math Olympics, 5th Grade Nalia Brooks Gateway Christian Academy Superior
Math Olympics, 5th Grade Charissa Rampersad Gateway Christian Academy Excellent
Math Olympics, 5th Grade John Larsen Gateway Christian Academy Excellent
Math Olympics, 5th Grade Luis Cornier Gateway Christian Academy Excellent
Math Olympics, 5th Grade Praval Ghanta Harvest Time Christian School Good
Math Olympics, 5th Grade Javon Clark Harvest Time Christian School Good
Math Olympics, 5th Grade Jarrett Knott Meadowbrook Academy Superior
Math Olympics, 5th Grade L.T. Sizemore Meadowbrook Academy Superior
Math Olympics, 5th Grade Ruthie Brown Melody Christian Academy Excellent
Math Olympics, 5th Grade Dominic Rosado Melody Christian Academy Good
Math Olympics, 5th Grade Ethan Soden One School of the Arts Superior
Math Olympics, 5th Grade Nathan Neely Ridge Christian Academy Excellent
Math Olympics, 5th Grade Harlee Kriete Sonshine Christian Academy Excellent
Math Olympics, 5th Grade Lauren Phillips Sunset Christian Academy Superior
Math Olympics, 5th Grade Anthony Velazquez Sunset Christian Academy Excellent
Math Olympics, 5th Grade Sebastian Shaw Sunset Christian Academy Superior
Math Olympics, 5th Grade Julia Kruger The Tabernacle Christian School Superior Bronze Medalist
Math Olympics, 5th Grade Sarah Barrett Trinity Christian Academy Excellent
Math Olympics, 5th Grade CJ Cowan Trinity Christian Academy Good
Math Olympics, 5th Grade Mackenzie Shasteen Trinity Christian Academy Good
Math Olympics, 5th Grade Andrew Brimson Victory Christian Academy Superior Gold Medalist
Math Olympics, 5th Grade Jashton Hunter Victory Christian Academy Superior
Math Olympics, 5th Grade Aidan Parrow Victory Christian Academy Superior
Math Olympics, 6th Grade Ethan Rose Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Math Olympics, 6th Grade Ashanti Santiago City of Life Christian Academy Good
Math Olympics, 6th Grade Abigail Ranck City of Life Christian Academy Good
Math Olympics, 6th Grade Christopher Stevens Life Christian Academy Excellent
Math Olympics, 6th Grade Aaron Valenzuela Life Christian Academy Good
Math Olympics, 6th Grade Maria Wrazen Life Christian Academy Superior Bronze Medalist
Math Olympics, 6th Grade Abbie Ingram Meadowbrook Academy Good
Math Olympics, 6th Grade Maurits Wiersma Meadowbrook Academy Good
Math Olympics, 6th Grade Colby Tuttle Sonshine Christian Academy Superior Gold Medalist
Math Olympics, 6th Grade Alejandra Soriano Sunset Christian Academy Good
Math Olympics, 6th Grade Nicole Hirt The Tabernacle Christian School Superior
Math Olympics, 6th Grade Casey Crews Trinity Christian Academy Good
Math Olympics, 6th Grade Naomi Kloster Trinity Christian Academy Excellent
Math Olympics, 6th Grade Matthew Sylvester Trinity Christian Academy Excellent
Math Olympics, 7th Grade David Santos Abundant Life Christian Academy Excellent
Math Olympics, 7th Grade Tyson McCloud Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Math Olympics, 7th Grade Armando Gonzalez City of Life Christian Academy Excellent
Math Olympics, 7th Grade Yajaira Guzman City of Life Christian Academy Excellent
Math Olympics, 7th Grade Jennifer Valido Life Christian Academy N/A
Math Olympics, 7th Grade Nyla Francis Life Christian Academy Good
Math Olympics, 7th Grade Jonas Wilson Life Christian Academy Good
Math Olympics, 7th Grade Emily Hallermeier Meadowbrook Academy Superior Silver Medalist
Math Olympics, 7th Grade Patrick Connors Sonshine Christian Academy Good
Math Olympics, 7th Grade John Carlos Mouw Sunset Christian Academy Superior Gold Medalist
Math Olympics, 7th Grade Lizzy Steindorf The Tabernacle Christian School Superior Bronze Medalist
Math Olympics, 7th Grade Aaliyah Hirt The Tabernacle Christian School Excellent
Math Olympics, 7th Grade Alec Boot-Handford The Tabernacle Christian School Superior Bronze Medalist
Math Olympics, 7th Grade Zachary Hamm Trinity Christian Academy Good
Math Olympics, 7th Grade Peter Ramirez Trinity Christian Academy Good
Math Olympics, 7th Grade Matthew Brimson Victory Christian Academy Good
Math Olympics, 7th Grade Josh Caporaletti Victory Christian Academy Good
Math Olympics, 8th Grade Nicole Rodrigues Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Math Olympics, 8th Grade Hazel Rodriguez City of Life Christian Academy Good
Math Olympics, 8th Grade Sarai Marquez City of Life Christian Academy Good
Math Olympics, 8th Grade Brenda Cruz Gateway Christian Academy Good
Math Olympics, 8th Grade Wyatt Simms Life Christian Academy Good
Math Olympics, 8th Grade Tamara Bollman Life Christian Academy Good
Math Olympics, 8th Grade Nathan Staub Meadowbrook Academy Superior Bronze Medalist
Math Olympics, 8th Grade Jonathan Kruszewski Meadowbrook Academy Good
Math Olympics, 8th Grade Rachel Lalgie Meadowbrook Academy Good
Math Olympics, 8th Grade Jamie Heichelbech Sunset Christian Academy Excellent
Math Olympics, 8th Grade Sebastian Flores-Angulo Sunset Christian Academy Excellent
Math Olympics, 8th Grade Jacob Hepler The Tabernacle Christian School Superior Gold Medalist
Math Olympics, 8th Grade Joshua Castro Trinity Christian Academy Superior Bronze Medalist
Math Olympics, 8th Grade Caleb Neher Trinity Christian Academy Good
Math Olympics, 8th Grade A.J. Ciambrone Victory Christian Academy Good
Math Olympics, 9th Grade Nate Lyons City of Life Christian Academy N/A Gold Medalist
Math Olympics, 9th Grade Chris Fischer City of Life Christian Academy Good
Math Olympics, 9th Grade Sarah Aledo-Cubano Gateway Christian Academy Good
Math Olympics, 9th Grade Kevin Deese Life Christian Academy Good
Math Olympics, 9th Grade Wyatt Simms Life Christian Academy Excellent
Math Olympics, 9th Grade Gabe Gilligan Meadowbrook Academy N/A Silver Medalist
Math Olympics, 9th Grade April Arnett Meadowbrook Academy Good
Math Olympics, 9th Grade Sumter Christian School Excellent
Math Olympics, 9th Grade James Hickman Trinity Christian Academy Good
Math Olympics, 9th Grade Colson Kicklighter Trinity Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Math Olympics, 9th Grade Josiah Kloster Trinity Christian Academy Superior Silver Medalist
Photography, Artistic (edited), High School Cassie Batcheldes Harvest Time Christian School Superior w/Inv. Gold Medalist
Photography, Artistic (edited), High School Erin Barber Melody Christian Academy Excellent
Photography, Artistic (edited), Middle School David Santos Abundant Life Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Photography, Artistic (edited), Middle School Peyton Barfield The Tabernacle Christian School Superior Silver Medalist
Photography, Black & White, Elementary Kaylee Harkema City of Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Photography, Black & White, Elementary Elysa Casey Harvest Time Christian School Superior Gold Medalist
Photography, Black & White, Elementary Kaitlyn Malott Sonshine Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Photography, Black & White, High School Erin Barber Melody Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Photography, Black & White, High School Christina Russell One School of the Arts Excellent Silver Medalist
Photography, Black & White, High School Morgan Young Sonshine Christian Academy Superior Gold Medalist
Photography, Black & White, Middle School Aaron Kurzweil Abundant Life Christian Academy Superior Bronze Medalist
Photography, Black & White, Middle School David Santos Abundant Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Photography, Black & White, Middle School Judah Capozzoli One School of the Arts Excellent
Photography, Black & White, Middle School Ashlyn Williams One School of the Arts Excellent
Photography, Black & White, Middle School James Thomas One School of the Arts Excellent
Photography, Black & White, Middle School Jared Vincent One School of the Arts Superior w/Inv. Silver Medalist
Photography, Black & White, Middle School Kate Robbins One School of the Arts Excellent
Photography, Color, Elementary Whitney Walczak City of Life Christian Academy Superior
Photography, Color, Elementary Kaylee Harkema City of Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Photography, Color, Elementary Jayce Cannington Melody Christian Academy Good
Photography, Color, Elementary Zachary Carroll Melody Christian Academy Good
Photography, Color, Elementary Leilani Fry One School of the Arts Superior Bronze Medalist
Photography, Color, Elementary Adrian Gomez Sunset Christian Academy Excellent
Photography, Color, Elementary Anthony Velazquez Sunset Christian Academy Superior
Photography, Color, Elementary Mauricio Flores-Angulo Sunset Christian Academy Superior
Photography, Color, Elementary Gabriella Chacin Sunset Christian Academy Superior Gold Medalist
Photography, Color, Elementary Valentina Mora Victory Christian Academy Superior
Photography, Color, High School Khrisally Barrientos City of Life Christian Academy Superior
Photography, Color, High School Lucas Camargo City of Life Christian Academy Superior Bronze Medalist
Photography, Color, High School Nashaly Rivera City of Life Christian Academy Superior
Photography, Color, High School Savanna DuMars City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Photography, Color, High School Erin Barber Melody Christian Academy Excellent
Photography, Color, High School Albert Force Victory Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Photography, Color, Middle School David Santos Abundant Life Christian Academy Excellent
Photography, Color, Middle School Aaron Kurzweil Abundant Life Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Photography, Color, Middle School Emma Lytle City of Life Christian Academy Excellent
Photography, Color, Middle School Hazel Rodriguez City of Life Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Photography, Color, Middle School Joseph Fry One School of the Arts Excellent
Photography, Color, Middle School Caroline Robbins One School of the Arts Excellent
Photography, Color, Middle School Ivy McDaniel One School of the Arts Superior w/Inv. Gold Medalist
Photography, Color, Middle School Audrey Lui The Tabernacle Christian School Excellent
Photography, Color, Middle School Bethany Kruger The Tabernacle Christian School Excellent
Photography, Color, Middle School Amarise Rodriguez Trinity Christian Academy Good
Science Fair, Life Science, Elementary Jadyn Delgado Abundant Life Christian Academy Excellent
Science Fair, Life Science, Elementary Alison Hiller Abundant Life Christian Academy Superior
Science Fair, Life Science, Elementary Ellianna Rose Abundant Life Christian Academy Superior
Science Fair, Life Science, Elementary Trinity Boyle Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Science Fair, Life Science, Elementary Daniel Almonte Life Christian Academy Superior
Science Fair, Life Science, Elementary Gabriel Moody Life Christian Academy Superior
Science Fair, Life Science, Elementary Micah Wilson Life Christian Academy Superior
Science Fair, Life Science, Elementary Hannah Butler Life Christian Academy Superior
Science Fair, Life Science, Elementary Preston Rice One School of the Arts Superior Bronze Medalist
Science Fair, Life Science, Elementary Abdel Vientos One School of the Arts Superior Gold Medalist
Science Fair, Life Science, High Dena Khoury Life Christian Academy Excellent Silver Medalist
Science Fair, Life Science, High Patricia Revelles Life Christian Academy Excellent
Science Fair, Life Science, High Amelia Wilson Life Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Science Fair, Life Science, High Justin Singh Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Science Fair, Life Science, Middle Ethan Rose Abundant Life Christian Academy Superior Bronze Medalist
Science Fair, Life Science, Middle Krystal Lozano Abundant Life Christian Academy Excellent
Science Fair, Life Science, Middle Aaron Kurzweil Abundant Life Christian Academy Superior
Science Fair, Life Science, Middle Jermeesia Jackson Bible Truth Ministries Academy Excellent
Science Fair, Life Science, Middle Jonas Wilson Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Science Fair, Life Science, Middle Nyla Francis Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Science Fair, Life Science, Middle Morgan Gellner One School of the Arts Excellent
Science Fair, Life Science, Middle Alec Boot-Handford The Tabernacle Christian School Superior
Science Fair, Physical Science, Elementary Ashley Davis Bible Truth Ministries Academy Excellent
Science Fair, Physical Science, Elementary AnJane Wright Bible Truth Ministries Academy Excellent
Science Fair, Physical Science, Elementary Anna Smith The Tabernacle Christian School Superior Gold Medalist
Science Fair, Physical Science, Elementary Abigail Clark The Tabernacle Christian School Excellent
Science Fair, Physical Science, Elementary Julia Kruger The Tabernacle Christian School Excellent
Science Fair, Physical Science, Elementary Dayanni Pena Trinity Christian Academy Excellent
Science Fair, Physical Science, Elementary Sarah Lewis Victory Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Science Fair, Physical Science, Elementary Khalan Pitt Victory Christian Academy Superior Silver Medalist
Science Fair, Physical Science, Elementary Rachel Williams Victory Christian Academy Excellent
Science Fair, Physical Science, High Peyton MacDonald Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Science Fair, Physical Science, High Cody Flowers Meadowbrook Academy Superior
Science Fair, Physical Science, High Will Cuellar Meadowbrook Academy Superior Bronze Medalist
Science Fair, Physical Science, High Zackry Meggs Meadowbrook Academy Superior
Science Fair, Physical Science, High Nicolas Staub Meadowbrook Academy Superior Gold Medalist
Science Fair, Physical Science, High Michael Patitucci One School of the Arts Excellent
Science Fair, Physical Science, Middle Tyson McCloud Abundant Life Christian Academy Excellent
Science Fair, Physical Science, Middle Jasiah Edmond Abundant Life Christian Academy Superior Silver Medalist
Science Fair, Physical Science, Middle Jacob Swad Abundant Life Christian Academy Superior Gold Medalist
Science Fair, Physical Science, Middle Sarah Jenkins Bible Truth Ministries Academy Superior Bronze Medalist
Science Fair, Physical Science, Middle Judah Capozzoli One School of the Arts Excellent
Science Fair, Physical Science, Middle Lizzy Steindorf The Tabernacle Christian School Good
Science Fair, Physical Science, Middle Gabriel Clark The Tabernacle Christian School Superior
Short Film, Upper Gabriel Clark The Tabernacle Christian School Excellent
Short Sermon, Elementary Mikayla McNish Gateway Christian Academy Superior Bronze Medalist
Short Sermon, Elementary Amari Lawrence Gateway Christian Academy Excellent
Short Sermon, Elementary William Manzano Trinity Christian Academy Superior Silver Medalist
Short Sermon, Elementary Dylan Brown Victory Christian Academy Superior Gold Medalist
Short Sermon, High William Weaver City of Life Christian Academy Excellent
Short Sermon, High Jessica Otero City of Life Christian Academy Superior
Short Sermon, High Alfredo Velazquez City of Life Christian Academy Superior
Short Sermon, High Tiffany Travelute City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Gold Medalist
Short Sermon, High Otniel Rosado City of Life Christian Academy Superior w/Inv. Bronze Medalist
Short Sermon, High Logan Warren City of Life Christian Academy Superior w/Inv.
Short Sermon, High Christian Timana City of Life Christian Academy Superior
Short Sermon, High Cameron Reilly Meadowbrook Academy Superior
Short Sermon, High Savanna Sutkowski Meadowbrook Academy Superior
Short Sermon, High Megan Vickers Meadowbrook Academy Superior
Short Sermon, High Ken’Dria Stoudemire Melody Christian Academy Superior w/Inv. Silver Medalist
Short Sermon, High Katherine Connors Sonshine Christian Academy Superior
Short Sermon, High Albert Force Victory Christian Academy Superior w/Inv.
Short Sermon, Middle Brenda Cruz Gateway Christian Academy Excellent
Short Sermon, Middle Matthew Murano Meadowbrook Academy Superior Gold Medalist
Short Sermon, Middle Logan Martinez Sonshine Christian Academy Superior Silver Medalist
Short Sermon, Middle Isaiah Marshall Victory Christian Academy Excellent Bronze Medalist
Songwriting, Upper Noah Staub Meadowbrook Academy Superior
Speech, Dramatic Quotation, Upper Melisha Campbell Bible Truth Ministries Academy Superior Silver Medalist
Speech, Dramatic Quotation, Upper Rayna Johnston City of Life Christian Academy Superior w/Inv.